Menadżera Floty (F‎irma transportowa)Вакансия в архиве

22139620Menadżera Floty (F‎irma transportowa)open1981097Greenway transportGreenway transport02017-08-23T10:23:05.846+03:00Польша.1001.74.noExperience<p>Firma transportowa w Gorzowie Wlkp. poszukuje kandydata na stanowisko Menadżer Floty:</p> <p> </p> <p><strong><strong>Opis stanowiska:</strong></strong></p> <p> </p> <ul> <li> <p>kompleksowa opieka techniczna nad flotą samochodową (dbanie o stan techniczny pojazdów, terminowość przeprowadzenia badań technicznych, prowadzenie dokumentacji technicznej)</p> </li> <li> <p>prowadzenie dokumentacji związanej z pojazdami (rejestracja aut, negocjacje i podpisywanie umów ubezpieczeniowych, likwidacja szkód, formalności związane z wykroczeniami drogowymi itp.)</p> </li> <li> <p>negocjacje warunków współpracy z serwisami, dostawcami części zamiennych i akcesoriów</p> </li> <li> <p>zarządzanie kosztami obsługi floty (kontrola i optymalizacja kosztów)</p> </li> <li> <p>odpowiedzialność za prawidłowe oznakowanie i wyposażenie pojazdów</p> </li> <li> <p>możliwość wyjazdów służbowych za granice</p> </li> </ul> <p> </p> <p><strong><strong>Wymagania:</strong></strong></p> <p> </p> <ul> <li> <p>wiedza z zakresu budowy, działania i eksploatacji pojazdów</p> </li> <li> <p>prawo jazdy kat. B (mile widziane kategorii C, C+ E)</p> </li> <li> <p>bardzo dobrej organizacji pracy własnej</p> </li> <li> <p>samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów</p> </li> <li> <p>odpowiedzialność, skuteczność i rzetelność w działaniu</p> </li> <li> <p>umiejętności komunikacji i zarządzania projektami</p> </li> <li> <p>motywacja do pracy i umiejętność pracy w zespole</p> <p> </p> </li> </ul> <p><strong><strong>Oferujemy:</strong></strong></p> <p> </p> <ul> <li> <p>wdrążenie i przeszkolenie</p> </li> <li> <p>zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie</p> </li> <li> <p>możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji</p> </li> <li> <p>pracę w miłej atmosferze w młodym zespole</p> <p><strong>atrakcyjne warunki zatrudnienia</strong></p> <p> </p> <p>Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:</p> </li> </ul>freefalsehh.ua2017-07-28T12:13:24.190+03:00false2017-09-22T23:58:11.085+03:00truefalsepoland.hh.ru//poland.hh.ru/vacancy/22139620https://poland.hh.ru/vacancy/22139620
Уровень зарплаты
з/п не указана
Город
Польша
Требуемый опыт работы
не требуется

Firma transportowa w Gorzowie Wlkp. poszukuje kandydata na stanowisko Menadżer Floty:

Opis stanowiska:

  • kompleksowa opieka techniczna nad flotą samochodową (dbanie o stan techniczny pojazdów, terminowość przeprowadzenia badań technicznych, prowadzenie dokumentacji technicznej)

  • prowadzenie dokumentacji związanej z pojazdami (rejestracja aut, negocjacje i podpisywanie umów ubezpieczeniowych, likwidacja szkód, formalności związane z wykroczeniami drogowymi itp.)

  • negocjacje warunków współpracy z serwisami, dostawcami części zamiennych i akcesoriów

  • zarządzanie kosztami obsługi floty (kontrola i optymalizacja kosztów)

  • odpowiedzialność za prawidłowe oznakowanie i wyposażenie pojazdów

  • możliwość wyjazdów służbowych za granice

Wymagania:

  • wiedza z zakresu budowy, działania i eksploatacji pojazdów

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane kategorii C, C+ E)

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • odpowiedzialność, skuteczność i rzetelność w działaniu

  • umiejętności komunikacji i zarządzania projektami

  • motywacja do pracy i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wdrążenie i przeszkolenie

  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji

  • pracę w miłej atmosferze w młodym zespole

    atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

Тип занятости

Полная занятость, полный день
Дата публикации вакансии
Рекомендуем

Вакансия в архиве