Menadżera Floty (Firma transportowa)

Уровень зарплаты
Город
Требуемый опыт работы
з/п не указана
Польша
не требуется

Firma transportowa w Gorzowie Wlkp. poszukuje kandydata na stanowisko Menadżer Floty:

Opis stanowiska:

  • kompleksowa opieka techniczna nad flotą samochodową (dbanie o stan techniczny pojazdów, terminowość przeprowadzenia badań technicznych, prowadzenie dokumentacji technicznej)

  • prowadzenie dokumentacji związanej z pojazdami (rejestracja aut, negocjacje i podpisywanie umów ubezpieczeniowych, likwidacja szkód, formalności związane z wykroczeniami drogowymi itp.)

  • negocjacje warunków współpracy z serwisami, dostawcami części zamiennych i akcesoriów

  • zarządzanie kosztami obsługi floty (kontrola i optymalizacja kosztów)

  • odpowiedzialność za prawidłowe oznakowanie i wyposażenie pojazdów

  • możliwość wyjazdów służbowych za granice

Wymagania:

  • wiedza z zakresu budowy, działania i eksploatacji pojazdów

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane kategorii C, C+ E)

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • odpowiedzialność, skuteczność i rzetelność w działaniu

  • umiejętności komunikacji i zarządzania projektami

  • motywacja do pracy i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wdrążenie i przeszkolenie

  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji

  • pracę w miłej atmosferze w młodym zespole

    atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

Тип занятости

Полная занятость, полный день

Показать контактную информациюКонтактная информация

Bilik Weronika
Телефон:
+48 (797) 327495
Почта: praca@greenwaytransport.eu
Вы откликаетесь на вакансию в другой стране

Страна размещения вакансии — Другие страны.

В резюме не указано, что вы готовы туда переехать.

Все равно откликнутьсяНе откликаться
Отклик направлен работодателю
Сопроводительное письмо к отклику
Написать сопроводительное письмоПисьмо отправлено
Произошла ошибка, попробуйте ещё раз
Дата публикации вакансии
Рекомендуем
А у вас есть резюме?
Создайте свое резюме, чтобы работодатели смогли найти вас и пригласить на работу. Это быстро и абсолютно бесплатно!
Создать резюме